TlačE-mail
Xsmall automatický espreso kávovar - čierny

Xsmall automatický espreso kávovar - strieborný

HD8747/09
Cena: 439,99 €

Technológia espressa:
Systém arómy: predvarenie

Jednoduché používanie

Čistenie a údržba: Automatické oplachovanie okruhu kávy
Použitie: Odnímateľná varná skupina, Odnímateľná nádržka na vodu

Technické údaje

Varník: Nehrdzavejúca oceľ
Frekvencia: 50 Hz
Príkon: 1400 W
Napätie: 230 V
Tlak čerpadla: 15 bary(ov)

Hmotnosť a rozmery

Rozmery: 295 x 325 x 420 mm
Kapacita kávových zŕn: 180 g
Kapacita nádoby na odpad: 8 porcií
Kapacita nádoby na vodu: 1 l


Espreso z kávových zŕn na jeden dotyk
Vaše obľúbené zrná budú vždy čerstvo zomleté, takže všetka ich aróma sa uchová v každej šálke kávy. Vďaka tomu dokážu espresso kávovary Philips-Saeco s prípravou kávy priamo z kávových zŕn uvariť každý deň vynikajúcu a čerstvú kávu plnú lahodnej chuti.

Nastaviteľné keramické drviče
Keramické drviče čerstvo pomelú celé zrná pre každú šálku kávy, takže sa vždy zachová ich plná aróma a káva sa nikdy neprehreje.

Automatické čistenie okruhu kávy
Táto funkcia zabezpečuje, aby bola každá jedna porcia kávy čo najčerstvejšia: pred prepnutím do pohotovostného režimu a po návrate z neho stroj automaticky vyčistí okruh kávy.

Pannarello na spenenie mlieka
Pomocou trysky pannarello môžete napeniť mlieko presne podľa svojej chuti. Jednoducho ponorte pannarello do mlieka a pomaly ho miešajte krúživým pohybom. Peňte mlieko ľubovoľne dlho, podľa toho, či chcete viac, alebo menej bohatú penu.

Odnímateľná varná skupina
Varná skupina je srdcom každého plne automatického kávovaru a mala by sa vždy udržiavať v čistote. Táto úloha je pri modeli Saeco úplnou hračkou: stačí vybrať, opláchnuť a znova vložiť – hotovo.

Malý a energeticky úsporný
Malé rozmery a prístup ku všetkým funkciám spredu zabezpečia, že Xsmall sa vojde do každej kuchyne. A vďaka svojej účinnosti (Trieda A podľa švajčiarskej klasifikácie) a funkcii automatického vypnutia je veľmi ohľaduplný k životnému prostrediu.

Ergonómia pri každodennom používaní
Philips-Saeco je synonymum pre praktickú funkčnosť: či už dopĺňate zrná alebo vodu, vyprázdňujete nádobu na odpad z kávy alebo podnos na odkvapkávanie, všetky priehradky sú priamo prístupné.

Akcie, zľavy a novinky prednostne na Váš e-mail.

Zadajte svoju e-mailovú adresu.