Espresso priamo z kávových zŕn

  • PDF
Kvalitné espresso u vás doma
Espresso priamo z kávových zŕnEspresso priamo z kávových zŕnDobré espresso prináša dokonalý zmyslový zážitok: hlbokú vôňu pražených zŕn, zvuk bohatej tekutiny plniacej šálku, očakávanie chvíle, kedy ju zdvihnete k ústam a ochutnáte lahodnú krémovú vrstvu.

Vďaka inovatívnemu radu kávovarov Philips Saeco s prípravou kávy priamo z kávových zŕn si môžete vychutnať kávu presne tak, ako ju máte radi. Nasypte vlastné, celé kávové zrná. Vyberte si, aká silná alebo veľká má byť vaša káva. Viac nápoja? Menej peny? Je to na vás. A keď prídete na dokonalú kombináciu, kávovar vám pripraví šálku dokonalej kávy.
Tri kroky k dosiahnutiu čerstvej chuti
Pre bohatú arómu Pre dokonalú čistú chuť Pre zamatovú jemnosť
Pre bohatú arómu Pre dokonalú čistú chuť Pre zamatovú jemnosť
Pridajte svoju obľúbenú zmes kávy a nechajte zabudované keramické drviče získať z každého zrnka i tú poslednú kvapku chuti. Systém uchovania arómy BRITA® INTENZA filtruje všetky typy vody, čím vytvára dokonale čistý základ pre čerstvú chuť espressa.
Zabudovaná inteligentná automatická funkcia na prípravu mlieka v kombinácii so speňovačom mlieka Pannarello vám vždy pripravia úžasné krémové mliečne lahôdky.

Skvelé espresso na povrchu aj pod ním
Naše plne automatické kávovary najprv rozomelú zrná, až potom ich stlačia a urobia z nich prášok. Nakoniec pripravia kávu pomocou vysokotlakového systému, čím z nej uvoľnia i tie najmenšie odtienky chute. Výsledkom je šálka krémového espressa a použité kávové kapsule, ktoré môžete vyhodiť rýchlo a bez zbytočného neporiadku.

Pozrite si video, v ktorom sa dozviete, ako dokážeme z každého zrnka získať maximum arómy a chute.


Mlynček s keramickými drvičmi
Mlynček s keramickými drvičmi
Nastaviteľné keramické drviče rozdrvia kávové zrná dôkladne a presne bez toho, aby ich prehriali – tým zaručia dokonalú taliansku chuť, ktorá vydrží neuveriteľne dlho.
Zariadenie na čistenie vody
Zariadenie na čistenie vody

Filter BRITA® INTENZA zabezpečí dôkladné čistenie vody, ktoré zaručí sviežu chuť nápoja.
Predvarenie
Predvarenie
Uvoľnite arómu pomocou jedinečného procesu predvarenia. Ak kávový prášok navlhčíte ešte pred varením, výsledkom bude vždy intenzívna chuť espressa.
Varná skupina
Varná skupina
Varná skupina je jedinečný vynález spoločnosti Saeco a je srdcom každého automatického kávovaru. Po použití ju stačí jednoducho vybrať, opláchnuť a vložiť naspäť – dokonale praktické.


Dotyk v štýle Philips Saeco
Digitálny systém identifikácie pomocou odtlačkov prstov Pre viacerých používateľov na viac druhov nápojov Možnosť prispôsobenia celého procesu prípravy kávy Systém varenia kávy Saeco
Digitálny systém identifikácie pomocou odtlačkov prstov
Dokonale osobný prístup: všetky vaše obľúbené špeciality máte doslova na dosah palca. Stačí jediný dotyk a digitálny systém identifikácie podľa odtlačkov prstov načíta váš osobný profil a nastavenia pre vaše obľúbené nápoje.
Pre viacerých používateľov na viac druhov nápojov
Keďže vieme, že každý má rád niečo iné, ponúkame vám možnosť zvoliť si až 9 špecialít pre 6 jedinečných používateľských profilov. To znamená, že každý člen rodiny si môže vychutnať svoju šálku kávy presne podľa svojej chuti.
Možnosť prispôsobenia celého procesu prípravy kávy
Možnosť prispôsobenia celého procesu prípravy kávy znamená, že vaša káva môže byť tak jedinečná ako vy sami. Vyberte si vlastné zrná, zmes, dĺžku prípravy, intenzitu, teplotu, krémovú vrstvu, štruktúru nápoja a mliečnu penu. Výber je vo vašich rukách.
Systém varenia kávy Saeco
Jedinečný systém varenia kávy (SBS) vám umožní nastaviť krémovú vrstvu a štruktúru nápoja jednoduchým otočením otočného regulátora – doľava pre ľahšiu krémovú vrstvu a štruktúru, doprava pre hustejšiu. Toto nastavenie môžete upraviť aj počas prípravy kávy, vďaka čomu vydrží vaše espresso dlho teplé a uchová si svoju bohatú arómu.

Akcie, zľavy a novinky prednostne na Váš e-mail.

Zadajte svoju e-mailovú adresu.