Kávovary Philips Saeco

 • PDF
Zdokonaľujeme espresso už viac ako 25 rokov
Vďaka bohatému talianskemu dedičstvu a viac než 25 rokom skKávovary Philips Saecoúseností je spoločnosť Saeco skutočným odborníkom na kávu. A vďaka kávovarom Philips Saeco na espresso priamo z kávových zŕn si môžete vychutnať povestný taliansky „sladký život“ v pohodlí vlastnej kuchyne.

Vaše domáce espresso môže byť teraz rovnako štýlové ako vo vašej obľúbenej kaviarni – vyrobené vždy z čerstvo zomletých kávových zŕn. Intenzívne, plné prekvapení a radosti zo života, takže s každým dúškom objavíte kúsok talianskeho životného štýlu.

Vôňa úspechu
Spoločnosť Saeco pri príprave kávy vždy vynikala svojou inovatívnosťou, technickým prevedením a skúsenosťami. A tak, ako je espresso kombináciou tých najlepších prísad, aj každý kávovar Philips Saeco je spojením dokonale synchronizovanej technológie.

Pozrite si interaktívnu časovú os a dozviete sa, ako sme sa naučili zachytiť jedinečnú taliansku kávovú tradíciu, aby ste si ju mohli vychutnať každý deň priamo u vás doma.

 • 1985 - Debut

 • 1989 - Dvojča

 • 1998 - Technológia predvarenia

 • 1994 - Zohrievač šálok

 • 1996 - Cappuccinatore

 • 2003 - Systém prípravy SAECO SBS

 • 2004 - Keramické drviče

 • 2007 - Adaptačný systém SAECO

 • 2008 - Nízka spotreba energie

 • 2009 - Nová éra

 • 2010 - Digitálny systém identifikácie

Kávovar s odnímateľnou varnou skupinou

Objavuje sa prvý kávovar na prípravu nápoja priamo z kávových zŕn s odnímateľnou varnou skupinou.

Dvojča

Po prvý krát v histórii je možné pripraviť dve šálky vynikajúcej kávy naraz.

1998 - Technológia predvarenia kávy

Predstavujeme vám technológiu, ktorá ešte pred prietokom vody do šálky, najskôr kávu navlhčí, čím zaistí uvoľnenie maximálnej dávky arómy.

1994 - Zohrievač šálok

Zohrievač šálok, pre dlhšiu výdrž krémovej vrstvy a lahodnú chuť

1996 - Cappuccinatore

Jedným stlačením tlačidla vytvoríte vynikajúcu mliečnu penu, vďaka ktorej môžete pripravovať vynikajúce kappuccina a lahodné latte.

2003 - Systém prípravy SAECO SBS

Krémovú vrstvu si teraz môžete pripraviť presne podľa vašej chute, stačí otočiť otočný regulátor.

2004 - Keramické drviče

Sú zárukou presného a dôkladného mletia, dokonalej chute a vynimočne dlhej životnosti.

2006 - Adaptačný systém SAECO

Táto funkcia sa automaticky prispôsobí každému druhu zŕn a vždy zomelie ideálne množstvo kávy.

Spotrebuje čo najmenej energie. Vďaka automatickému pohotovostnému režimu sa spotrebuje menej ako 1W/h.

Spoločnosť Saeco odborník na prípravu espressa sa stala súčasťou spoločnosti Philips. Ich spoločným cieľom je získať si ďalšiu generáciu znalcov kávy.

Stačí jeden dotyk na čítačke odtlačkov prstov a nový kávovar Xelsis s digitálnym systémom identifikácie automaticky načíta osobný profil používateľa, dokonca aj jeho meno.

Odborníci na espresso
Espresso je naša vášeň
Espresso je naša vášeň
Ak sa 25 rokov zaoberáte prípravou kávy, stane sa z vás ozajstný odborník. Od najmenších odtienkov chute a bohatej talianskej tradície až po zdokonalené technológie a patentované vynálezy – spoločnosť Saeco vie o káve skrátka všetko.
Dôsledný osobný prístup
Dôsledný osobný prístup
Najlepšia šálka kávy je tá, ktorá je pripravená podľa vašej vyberanej chute. Práve preto vás naše kávovary pri príprave espressa priamo z kávových zŕn nechajú vybrať si všetky jeho aspekty. A vďaka nastaveniam pre viacerých používateľov si môže každý vychutnať kávu podľa svojich predstáv.
Zapojte zmysly
Zapojte zmysly
Potešte svoje zmysly zážitkom z lahodného espressa. Pokochajte sa pohľadom na prvotriednom a štýlovom dizajne. Ovoňajte jedinečnú arómu čerstvo zomletých zŕn. Pocíťte zamatovú krémovú vrstvu na vašich perách. A vychutnajte si bohatú chuť kávy.
Vždy poruke
Vždy poruke
Naše kompaktné a ergonomické kávovary si ľahko nájdu miesto vo vašom živote, rovnako ako vo vašej kuchyni. Vďaka jednodotykovým funkciám sa ľahko používajú. A vďaka inovatívnemu dizajnu je takmer rovnako ľahké aj ich čistenie.


Akcie, zľavy a novinky prednostne na Váš e-mail.

Zadajte svoju e-mailovú adresu.