Prehľad

  • PDF
Espresso je len jedno
Milovníci kávy po celom svete zbožňujú pravé espresso – znamenitú kávu, ktorá sa deň čo deň podáva v kaviarňach v uličkách Talianska.

Vďaka generáciám baristov, ktorí prípravu tohto nápoja priviedli k úplnej dokonalosti, sa espresso stalo tradičným nápojom s lahodnou chuťou. Ale teraz už nemusíte kvôli pravému espressu chodiť do kaviarne. Vďaka kávovaru Philips Saeco.

Môžeme s hrdosťou povedať, že vďaka nášmu talianskemu dedičstvu sa nám podarilo vynájsť a zdokonaliť historicky prvý plnoautomatický kávovar na prípravu espressa s technológiou prípravy kávy priamo z kávových zŕn, ktorý pri každom použití melie čerstvé kávové zrná. Takže teraz aj vy dokážete pripraviť pravé talianske espresso. Ľahko a jednoducho, stlačením jediného tlačidla, každý deň v pohodlí vášho domova.Vychutnajte si espresso
Ponorte sa do kultúry espressa a objavte tajomstvo jedinečnej chuti.

Ďalšie informácie o espresse >>
Kvalitné espresso u vás doma
Vašu obľúbenú kávu máte teraz naozaj na dosah ruky. Objavte maximálny zmyslový zážitok z espressa priamo z kávových zŕn priamo vo svojej kuchyni – od čerstvo pomletých zŕn až po nezameniteľnú arómu, ktorá zaplaví miestnosť.

Pozrite sa, ako funguje príprava espressa priamo
z kávových zŕn
>>


25 rokov prípravy kávy
Spoločnosť Saeco má za sebou viac než štvrť storočia skúseností s vytváraním dokonalého spojenia technológie a chuti, praktických vlastností a arómy.

Ochutnajte našu bohatú históriu >>Vyberte si kávovar
Nájdite kávovar Philips Saeco, ktorý je pre Vás najlepší. Vyberte si z kávovarov s prípravou kávy priamo z kávových zŕn alebo z ručných kávovarov.

Pozrite si kávovary >>Staňte sa baristom
Pravé espresso bolo vždy viac než len obyčajná káva. Povie vám to každý miestny barista – espresso je zážitok, je to oslava samotného života.

Pomocou kávovaru Philips Saeco môžete tento zážitok preniesť priamo do svojej domácnosti – a pripravovať espresso lahodnej chuti, ako z vašej obľúbenej kaviarne. Od klasického čierneho ristretta až po krémové latte a dokonalé cappuccino – vďaka našim kávovarom na prípravu espressa sa poľahky sami stanete baristom.

Vašej rodine a priateľom môžete podávať espresso stlačením jedného tlačidla a za pár sekúnd, kedykoľvek dostanete chuť.

Akcie, zľavy a novinky prednostne na Váš e-mail.

Zadajte svoju e-mailovú adresu.